Ile warte jest życie i zdrowie Twojego dziecka? 0
Ile warte jest życie i zdrowie Twojego dziecka?

Jak ważne jest życie oraz zdrowie Twojego dziecka? Jeśli to dla Ciebie priorytet to bardzo dobrze trafiłaś/łeś. Dzisiaj opowiemy o tym, jak zadbać o przyszłość i odpowiedni rozwój dziecka.

Finanse rodziny

Żyjąc w dzisiejszym niepewnym świecie zapewne wiesz, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie finansowe Twojej rodziny. Wypadki, wiadomo - chodzą po ludziach, nie jesteś więc w stanie w 100% przewidzieć co czeka Ciebie i Twoich najbliższych "za rogiem". Co robisz, aby upewnić się, że nawet w przypadku tragicznego scenariusza Twoje dziecko nie ucierpiało?

Zdarzenia losowe

Nieprzewidziane zdarzenia losowe takie jak choroby, śmierć czy klęski żywiołowe przychodzą w najmniej oczekiwanym dla nas momencie (Czy kiedykolwiek jest na to dobry moment?). Właśnie dlatego warto odpowiednio wcześnie zainwestować w ubezpieczenie, dzięki któremu świadczenia w przypadku tych losowych zdarzeń nie nadszarpną naszego budżetu zbyt mocno. Jeśli jeszcze nie ubezpieczasz siebie ani dziecka zastanów się nad konsekwencjami - nie straszymy, jedynie przestrzegamy przed późniejszym "pluciem sobie w brodę" i wyrzucaniem, że mogliśmy coś zrobić wcześniej, a teraz jest już na to za późno. Każde życie jest bezcenne, ale pomoc finansowa nigdy nikomu jeszcze nie zaszkodziła.

Pomóż spełnić marzenia Swojego dziecka

Każdy z nas ma jakiś talent, Twoje dziecko również. Mając odpowiednie możliwości i szansę na rozwój może osiągnąć zdecydowanie więcej niż inni! Pomyśl więc o planie finansowym na przyszłość, dzięki któremu pomożesz zrealizować marzenia swojego dziecka.

Jak ułatwić start w dorosłe życie Swoim dzieciom?

Studia, mieszkanie, samochód, własna firma, wesele i zapewne wiele innych wydarzeń czeka na drodze Twojego dziecka. Uważamy, że zamiast pomagać realizować plany dziecka z naszych bieżących środków, lepiej zawczasu się na to przygotować. Mając czas można przygotować się nawet na największe wydatki. Zgadujemy, że myślisz podobnie.

Warto jest więc rozważyć przeznaczenie całości lub części środków z programu 500+ na zabezpieczenie teraźniejszości i przyszłości swoich dzieci. My się na to zdecydowaliśmy i nie żałujemy.

Dzięki temu możesz zagwarantować dla swojego dziecka nawet 150 tys. zł na start w dorosłe życie.

W obecnych czasach trzeba liczyć się nawet z najbardziej nieprawdopodobnymi scenariuszami, dlatego zastanów się nad zabezpieczeniem dziecku środków w przypadku Twojej śmierci. Osierocenie dziecka to świadczenie w wysokości nawet do 10 mln zł.

Chcesz dowiedzieć się więcej i wykupić ubezpieczenie NNW dla dzieci w wieku 6 miesięcy – 26 lat? Zapraszamy do kontaktu sklep@babystars.pl

 

A Ty jak zabezpieczasz się przed losowymi wypadkami?

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Blog parentingowy

Baby Stars to... nie tylko sklep dla niemowląt, ale i skarbiec bezcennej wiedzy o opiece nad dzieckiem – noworodkiem i przedszkolakiem. Nie jesteście pewni, czy maluch potrzebuje poduszki modelującej? Nie macie pojęcia, co to jest mufka i jak jej używać? Chcecie urządzić pokój dla niemowlaka, ale niespecjalnie orientujecie się, co powinno się w nim znajdować? Bez paniki, wszyscy to przerabialiśmy! Teraz swoje doświadczenia opisujemy w artykułach i publikujemy na blogu. Wszystko po to, by dodać Wam otuchy; pomóc nabrać pewności siebie jako Rodzice, którzy bez zbędnych nerwów poradzą sobie z każdym wyzwaniem, jakimi usiane jest rodzicielstwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium