Czas realizacji

UWAGA! Czas realizacji może się wydłużać ze względu na obecną sytuację w kraju. Prosimy wziąć to pod uwagę.

Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość sprawdzenia na bieżąco statusu swojego zamówienia poprzez zalogowanie się do swojego konta.

Czas realizacji zamówienia na konkretny produkt jest podany w opisie oferty. 

Czas realizacji liczymy od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie lub od momentu złożenia zamówienia (jeśli wybrano opcję pobrania).

Czas ten może ulec zmianie / wydłużyć się np. w okresie świątecznym.

Do czasu realizacji nie zalicza się czas dostawy (ok. 1-2 dni przy przesyłkach krajowych, dłużej przy przesyłkach zagranicznych w krajach Unii Europejskiej). 

Czas dostawy to zobowiązanie przewoźnika, a nie firmy SUO dlatego nie dajemy gwarancji na terminowe dostarczenie przesyłki po przekazaniu jej kurierowi.

Zamówienia zawierające produkty różnych producentów mogą być wysyłane w kilku paczkach w niezależnym od siebie terminie.

W przypadku, gdy realizacja zamówienia nie będzie możliwa w podanym terminie lub zostanie znacznie przekroczona z jakiegoś powodu, otrzymasz stosowną informację oraz zostaniesz poproszony o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania.

Zamówienia na towary o różnym czasie realizacji wysyłane są po skompletowaniu całości zamówienia (czyli po upływie czasu najdłuższego z podanych).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium