search icon
shopping cart icon

Koszyk (0)

Do darmowej wysyłki zostało Ci: 500
search icon
Czas realizacji

Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość sprawdzenia na bieżąco statusu swojego zamówienia poprzez zalogowanie się do swojego konta.

 


Wysyłka zamówionego towaru następuje w ciągu maksymalnie 5-7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie lub od momentu złożenia zamówienia (jeśli wybrano opcję pobrania). Czas ten może ulec zmianie / wydłużyć się np. w okresie świątecznym. Do czasu realizacji nie zalicza się czas dostawy (ok. 1-2 dni przy przesyłkach krajowych, dłużej przy przesyłkach zagranicznych w krajach Unii Europejskiej). Czas dostawy to zobowiązanie przewoźnika, a nie firmy SUO dlatego nie dajemy gwarancji na terminowe dostarczenie przesyłki.

 

Większość produktów wykonywana jest na zamówienie i muszą one zostać przez nas dopiero wyprodukowane. 

 

W przypadku, gdy realizacja zamówienia nie będzie możliwa w podanym terminie lub zostanie znacznie przekroczona z jakiegoś powodu, otrzymasz stosowną informację oraz zostaniesz poproszony o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania.

 

Zamówienia na towary o różnym czasie realizacji wysyłane są po skompletowaniu całości zamówienia tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.