search icon
shopping cart icon

Koszyk (0)

Do darmowej wysyłki zostało Ci: 500
search icon
Mufka do wózka - czy naprawdę jej potrzebujesz? 1

MUFKA DO WÓZKA

 

Podczas prowadzenia wózka w okresie jesienno-zimowym, kiedy pogoda nie sprzyja, nasze dłonie narażone są na działanie wielu niekorzystnych czynników takich jak: wiatr, deszcz czy śnieg. Z mufką do wózka od Baby Stars ogrzejesz swoje dłonie i będziesz mogła czerpać jak najwięcej przyjemności ze spaceru z maluchem niezależnie od pogody.

Używając mufki Twoje dłonie nie marzną, zapobiegasz przemoczeniu, wychłodzeniu i odmrożeniu podczas spacerów, a Twój wózek wygląda bardzo stylowo! Naprawdę warto się w nią zaopatrzyć.

 

 

Mimo, że mufka jest jedna, to idealnie zmieszczą się w niej dwie dłonie. Nasze mufki zakłada się na pałąk wózka, a ich design sprawia, że są uniwersalne i pasują do każdego rodzaju wózka.

W naszej ofercie posiadamy kilkanaście wzorów do wyboru, a dla tych, którzy lubią kombinować przygotowaliśmy specjalny KONFIGURATOR, dzięki któremu można samemu wybrać dowolny wzór bawełny oraz kolor minky (p.s. z każdym produktem w naszej ofercie można tak poszaleć, wystarczy wybrać zakładkę Zaprojektuj sam :).

Każda mufka jest wypełniona cieplutką i sprężystą włókniną antyalergiczną, wewnątrz wyściełana mięciutkim pluszem minky, a z zewnątrz ma wybrany wzór bawełny (certyfikowanej). Bawełna ta dodatkowo jest podszyta tzw. wodoodpornym ortalionem, który zapobiega przemakaniu mufki. Posiadają też sześć nap, dzięki którym można je łatwo i szybko przypiąć do wybranego wózka.

Mufkę w Baby Stars można zamówić na dwa sposoby:
- jako osobny produkt (zakładka Mufka),
- jako część zestawu do wózka (zakładka Komplet do wózka).

Zestaw do wózka zawiera zwykle kocykpoduszkę płaską bądź puszystą (do wyboru), a mufkę oraz dodatkową poduszkę antywstrząsową motylek można dokupić do zestawu wybierając je w opcjach poniżej zdjęcia wybranego zestawu.

Poza mufkami z wszytym ortalionem, posiadamy w swojej ofercie także unikatową serię tkaniny w piórka, która jest dostępna jedynie u nas, i która już sama w sobie jest wodoodporna. Stworzyliśmy z jej użyciem zestaw do wózka PIÓRKA, który w składzie ma mufkę oraz pierwszy w Baby Stars wodoodporny kocyk do wózka. Każdy z tych produktów można zakupić także osobno.

 

Ten wodoodporny kocyk idealnie nada się też na sanki! #potwierdzoneinfo

Dajcie nam znać czy korzystacie z mufek! Jesteśmy bardzo ciekawi co myślicie na ich temat :)

Komentarze do wpisu (1)

8 listopada 2018

Mam od Was mufeczkę w grochy z różowym minky i jest świetna! Super nam pasuje do czarnego wózka. Używamy z małą Zoją jak tylko wychodzimy na spacerek

Sklep internetowy Shoper.pl