search icon
Regulamin wyprzedaży

Wyprzedaże na Facebooku są przez nas organizowane co kilka miesięcy.

Z racji tego, że bierze w nich udział coraz więcej z Was ustanowiliśmy regulamin, który będzie obowiązywał podczas wyprzedaży.

 

Regulamin wyprzedaży na Facebooku 

1. Wyprzedaż jest zawsze organizowana w tygodniu roboczym, a informujemy o niej zawsze z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

2. Zgodnie z formułką 'Aby złożyć zamówienie na ten produkt, wpisz 'zamawiam' w komentarzu. Kto pierwszy ten lepszy!', produkt widoczny na zdjęciu kupuje osoba, która jako pierwsza skomentuje post. Aby zobaczyć, która osoba skomentowała jako pierwsza, ustaw sortowanie komentarzy na 'nowe', wówczas będzie wiadomo, kto skomentował jako pierwszy. Prosimy o niekwestionowanie kolejności komentowania.

3. Po wprowadzeniu zamówienia na dany produkt, post z jego zdjęciem zostaje usuwany.

4. Do ceny podanej w poście wyprzedażowym należy doliczyć koszty dostawy kurierem GLS (15zł przy płatności z góry, 30zł przy płatności przy odbiorze). Wszystkie zamówione produkty przyjdą jedną paczką, dlatego na całość zamówienia obowiązuje tylko jeden koszt przesyłki.

5. Z racji dużej ilości wyprzedażowych postów i sporego odzewu na nie, prosimy o cierpliwość. Każdej osobie, która jako pierwsza skomentowała post na pewno odpiszemy.

6. Wszystkie produkty, które nie sprzedadzą się podczas wyprzedaży zostaną dodane na sklep i będzie można je zakupić samodzielnie POD LINKIEM.

7. Wszystkie pytania, wątpliwości i zażalenia zawsze należy kierować w pierwszej kolejności do nas, najlepiej w wiadomości prywatnej na Facebooku.

8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu jeśli zajdzie taka potrzeba.

Biorąc udział w wyprzedaży potwierdzasz zapoznanie się z Regulaminem Wyprzedaży oraz jego całkowitą akceptację.

Dziękujemy za stosowanie się do Regulaminu.